Brukarstwo Knurów

Co możemy Ci zaproponować? Szereg usług brukarskich w mieście Knurów, mających zapewnić Twe zadowolenie w szeroko pojętym przemyśle brukarskim. Układanie kostki brukowej, roboty ziemne i drogowe, drenaże, zabudowa, a co ciekawe zajmujemy się również montażem elektrycznej instalacji grzewczej wybrukowanej powierzchni. Możemy zapewnić Cię o naszej gruntownej znajomości w dziedzinie brukarstwa, za co świadczy nasze wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie.

Usługi brukarskie Knurów

Układanie kostki brukowej WIDOK OGÓLNY- GOTHIC (1)

Układanie kostki brukowej Knurów

Jeśli potrzebujesz pomocy w usługach brukarskich, doborze odpowiedniej kostki brukowej, przygotowaniu projektów lub wycenie wycen robót, Negacz.pl wykona te zadania za Ciebie. Przygotowujemy również układ projektu z wybranej kostki brukowej według zatwierdzonego projektu.

Mała architektura

Mała architektura

Oferujemy wiele rozwiązań w zakresie kształtowania krajobrazu, w tym najlepszej jakości bruk, który będzie służył Tobie przez długie lata.

Kanalizacja deszczowa i sanitarna UJĘCIE WODY OBROBIONE BLOCZKAMI SONNBLICKA

Kanalizacja deszczowa i sanitarna

Jesteśmy ekspertami w budowie instalacji wodno-kanalizacyjnych. Stosujemy kostkę brukową, która została zaprojektowana tak, aby była odporna, zwłaszcza w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Wynajem specjalistycznego sprzętu

Wynajem specjalistycznego sprzętu

Wynajmij niektóre z naszych maszyn, a my znajdziemy dla Ciebie operatora do pracy. Oferujemy konkurencyjne stawki, a nasz zespół dostosowuje je do Twoich potrzeb!

Usługi drenażowe ROZWIĄZANIE ODPROWADZENIA WODY RYNSZTOKIEM Z DUŻEJ POWIERZCHNI (1)

Usługi drenażowe

Projektujemy, montujemy i konserwujemy sieci drenażowe. Możemy zaoferować pewne środki zapobiegające powodziom, które mogą być przydatne w domu lub w firmie.

Usługi drogowe - GRANIT I BAZALT

Usługi drogowe

Jedną z rzeczy, które robimy, jest tworzenie nawierzchni betonowych na podjazdy, chodniki, a nawet ścieżki rowerowe. Specjalizujemy się w wykonywaniu bardzo specyficznych rodzajów nawierzchni, które nadają bardziej naturalny wygląd.

Profesjonalne układanie kostki brukowej w Knurowie!

Miasto oferuje niebagatelne warunki w zakresie rozwijania swych działalności gospodarczych. Jako zakład wielobranżowy staramy się wykorzystywać to w pełni. Dlatego też działamy na terenie całego województwa. Mobilność oraz przystępność to nasze drugie imię. Knurów jest jednym z tych miast, które nie zostały jeszcze w pełni odkryte przez przedsiębiorców. My staramy się odwrócić ten trend, oferując tam swoje, wysokiej jakości usługi brukarskie. Współpracujemy z wieloma dużymi partnerami, handlowcami zarówno z naszej dziedziny jak i fachów pokrewnych.

Co mówią o nas klienci?

Łucja Orłowska-BuzekŁucja Orłowska-Buzek
13:11 21 Oct 20
Zlecona usluga wykonana zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniem. Profesjonalizm na kazdym etapie. Serdeczne dzięki. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów a przede wszystkim zdrowia. ???
Mariusz ParanowskiMariusz Paranowski
12:33 15 Feb 17
Skorzystałem z usług tej firmy na przestrzeni sierpnia/września i muszę przyznać, że prace wykonane były zgodnie z terminem i wszystkimi wytycznymi, których wymagałem. Pełen profesjonalizm.
Cezary OstrowskiCezary Ostrowski
14:54 02 Dec 16
Wysoka dbałość o każdy szczegół - podjazd do garażu wygląda znakomicie, zresztą chodnik do domu również 🙂 Bardzo dziękuję za współpracę i serdecznie pozdrawiam.
Aleksandra KrawczykAleksandra Krawczyk
14:58 18 Nov 16
Korzystałam z usług brukarskich z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Wykonali z wielką dbałością o szczegóły prace związane z brukowaniem podjazdu do garażu oraz prace brukarskie w ogrodzie.
Michał DanielMichał Daniel
10:46 05 Mar 16
Rewelacyjna jakość usług! Mój taras i chodnik wyglądają świetnie - bardzo profesjonalna firma, polecam!
js_loader

Szukasz kompleksowej usługi brukarstwa?

Jakość kostki brukowej to nasz priorytet

Aby profesjonalnie realizować powierzone nam zadania, stawiamy na innowacyjność oraz najwyższej klasy np. kostkę brukową. W zakładce Rodzaje kostki brukowej dostępny jest stosowany przez nas bruk. Można wyróżnić ten z dodatkiem kamienia szlachetnego, piasku kwarcowego, w odsłonie nowoczesnej oraz klasycznej. Na specjalne zamówienie klienta, jesteśmy w stanie korzystać z materiałów przez niego wskazanych. Partnerstwo to podstawa. 

Brukarstwo zawsze po drodze

Knurów – miasto śląskie, położone w aglomeracji policentrycznej. Znajduje się niedaleko Gliwic oraz Rybnika. Administracyjnie podzielony jest na dwie dzielnice oraz osiem osiedli, co powierzchniowo daje 33,95km² oraz 39 320 mieszkańców. Knurów jest 26. miastem w województwie śląskim pod względem populacji oraz drugim miastem niebędącym siedzibą powiatu w Polsce, którego rządzącym jest prezydent. To szalenie ważne, gdy w grę wchodzi biznes. Pod względem lokalnym to niesamowicie rozwojowy i przyszłościowy obszar. Coraz więcej wielobranżowych firm tworzy tam swoje jednostki w trosce nie tylko o własny portfel, ale również klienta.

Kostka brukowa Knurów - realizacje

Kostka brukowa - nie wiesz jaką wybrać?