Brukarstwo Zabrze

Marzysz o niepowtarzalnym klimacie nawierzchni swojego ogrodu? Chciałbyś wzbogacić wizualnie przydomowe otoczenie? Dobrze, że jesteś.

Wielobranżowy Zakład Usługowy „WN” zajmuje się właśnie spełnianiem pragnień klientów, poprzez usługi brukowania w Zabrzu. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szeroko pojętym brukarstwie sprawia, iż nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. 

Angażujemy się zarówno w te duże jak i mniejsze przedsięwzięcia. Potrzebujesz wybrukować dojazd do garażu, a może zajmujesz się projektowaniem przestrzeni w klasycznym stylu? Pomożemy Ci!

Oferta układania kostki brukowej

Układanie kostki brukowej WIDOK OGÓLNY- GOTHIC (1)

Kostka brukowa Zabrze

Służymy radą w doborze odpowiedniego rodzaju kostki brukowej. Przygotowujemy projekty i kosztorysy robót. Wykonujemy wszelkie prace ziemne, kupujemy i układamy kostkę brukową zgodnie z zatwierdzonym projektem.

Mała architektura

Mała architektura

Wykonujemy stylowe i trwałe aranżacje ogrodów. Nasze kostki brukowe są świetnej jakości. Kompleksowo realizujemy zlecenia brukarskie - po prostu porozmawiaj z nami! Przy wykonywaniu tych prac używamy wysokiej jakości materiałów.

Kanalizacja deszczowa i sanitarna UJĘCIE WODY OBROBIONE BLOCZKAMI SONNBLICKA

Kanalizacja deszczowa i sanitarna

Dostarczamy klientom rozwiązania wodno-kanalizacyjne. Jesteśmy mistrzami w układaniu kostki brukowej, która jest trwała i odporna na działanie skutków atmosferycznych.

Wynajem specjalistycznego sprzętu

Wynajem specjalistycznego sprzętu

Świadczymy usługi wynajmu koparko-ładowarek i operatorów, ładowarek i sprzętu drogowego. Posiadamy konkurencyjne ceny i elastyczną politykę.

Usługi drenażowe ROZWIĄZANIE ODPROWADZENIA WODY RYNSZTOKIEM Z DUŻEJ POWIERZCHNI (1)

Usługi drenażowe

Oferujemy różnorodne usługi, w tym rozwiązania odwadniające, sieci kanalizacyjne i ochronę przed wilgocią. Zapewniamy środki zapobiegawcze, aby zapewnić, że Twój dom lub budynek nie zostanie zalany.

Usługi drogowe - GRANIT I BAZALT

Usługi drogowe

Mamy doświadczenie w pracy w branży budowy dróg, chodników i ścieżek rowerowych. Specjalizujemy się w wysokiej jakości wykończeniach, dla uzyskania perfekcyjnego efektu.

Szukasz kompleksowej usługi brukarstwa?

Sprawdź opinie klientów

Łucja Orłowska-BuzekŁucja Orłowska-Buzek
13:11 21 Oct 20
Zlecona usluga wykonana zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniem. Profesjonalizm na kazdym etapie. Serdeczne dzięki. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów a przede wszystkim zdrowia. ???
Mariusz ParanowskiMariusz Paranowski
12:33 15 Feb 17
Skorzystałem z usług tej firmy na przestrzeni sierpnia/września i muszę przyznać, że prace wykonane były zgodnie z terminem i wszystkimi wytycznymi, których wymagałem. Pełen profesjonalizm.
Cezary OstrowskiCezary Ostrowski
14:54 02 Dec 16
Wysoka dbałość o każdy szczegół - podjazd do garażu wygląda znakomicie, zresztą chodnik do domu również 🙂 Bardzo dziękuję za współpracę i serdecznie pozdrawiam.
Aleksandra KrawczykAleksandra Krawczyk
14:58 18 Nov 16
Korzystałam z usług brukarskich z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Wykonali z wielką dbałością o szczegóły prace związane z brukowaniem podjazdu do garażu oraz prace brukarskie w ogrodzie.
Michał DanielMichał Daniel
10:46 05 Mar 16
Rewelacyjna jakość usług! Mój taras i chodnik wyglądają świetnie - bardzo profesjonalna firma, polecam!
js_loader

Układanie kostki brukowej w Zabrzu na poziomie!

Nasza oferta brukowania w Zabrzu zapewnia cały szereg procesów począwszy od profesjonalnego doradztwa wzorów i sposobów układania kostki brukowej, aż po zabudowę, montaż, drenaże oraz makroniwelacje roślinności. W asortymencie wykorzystujemy cały wachlarz typów materiałów, które dobieramy w zależności od oczekiwań zainteresowanych. Jeśli pragniesz wybrukować podjazd bądź przydomową okolicę w nowoczesnym stylu, warto skupić się na kostce betonowej. Jeśli zaś zależy Ci na odtworzeniu epokowego dziedzińca, przydomowej okolicy weź pod uwagę kostkę z dodatkiem szlachetnego kamienia naturalnego. Masz może inny pomysł? Podziel się nim!

 

Potrafimy wykorzystywać możliwości kostki brukowej
w najznamienitszy sposób!

Warto byś wiedział, że istotny jest materiał, choć równie ważna jest dla nas fachowa kadra, która profesjonalnie wykona roboty brukarskie. Liczymy, że bez względu na wymagania klienta czy później nawierzchni, bezproblemowo poradzi sobie ze zleceniem. Wykonywanie tego typu pracy wymaga doświadczenia, cierpliwości jak i kreatywności. Może się wydawać, że układać kostkę brukową potrafi każdy, my zaś przekonaliśmy się, że nie do końca. Stawiamy na bystrość umysłu i właśnie takich pracowników skupiamy wokół siebie. Zabrze kryje wiele tajemnic, właśnie jedną z nich jest wykwalifikowany personel.

Zamów bezpłatną wycenę zlecenia

Zabrze – usługi brukarskie zawsze po drodze!

Zabrze jest miastem powiatowym województwa śląskiego, które liczy sobie około 180 tysięcy mieszkańców. Należy do najrychlej rozwijających się aglomeracji policentrycznych w Polsce, dlatego tam działamy. Bogata historia, rozwinięte centra handlowe oraz biznesowe coraz liczniej skłaniają polskich oraz światowych przedsiębiorców ku lokowaniu tam swych firm. Jego struktura zakłada podział na 15 dzielnic i 3 osiedla. Według najnowszych statystyk, Zabrze zajmuje 12. miejsce w ogólnopolskim rankingu miast atrakcyjnych dla biznesu. Przekonaj się, jakie kryje niebagatelne możliwości! My już je odkryliśmy!

Brukowanie Zabrze - ostatnie realizacje

Kostka brukowa - nie wiesz jaką wybrać?