Brukarstwo Katowice

Układanie kostki brukowej w Katowicach to proces tworzenia twardej nawierzchni drogi, podjazdu lub innego obszaru. Można to zrobić przy użyciu asfaltu, betonu, kostki brukowej, cegły, kamienia lub innych materiałów. 

Zastanawiasz się jak z marzeń stworzyć rzeczywistość? Pozwól, że Ci pomożemy. Stworzymy utwardzoną nawierzchnię, abyś mógł mocno i pewnie po niej stąpać. Jaką? To już zależy od Twych wizji i oczekiwań.

Sprawdź nasze usługi brukarskie w Katowicach!

Układanie kostki brukowej Katowice

Masz prawo od nas oczekiwać, dlatego w swej ofercie zawarliśmy wszystko, czego możesz potrzebować. Działając na terenie Katowic doskonale orientujemy się w najnowszych trendach i potrzebach ówczesnego rynku. Aranżowanie i układanie kostki brukowej w Katowicach to nasza specjalność. Zajmujemy się również zabudową, kanalizacją, odwodnieniem, montażem elektrycznej instalacji brukarskiej, wykopami oraz wszelkiego rodzaju robotami powierzchniowymi.

Brukarstwo w Katowicach to dla nas pestka, siedzimy w tym fachu od przeszło dwóch dekad. Zaufaj nam, a stworzymy w twoim ogrodzie coś niepowtarzalnego, na wzór europejskich standardów. Ułożenie klasyczne, nowoczesne czy według Twojego pomysłu? Robi się.
Wielobranżowy Zakład Usługowy „WN” stwarza warunki artystycznego rozwoju klienta. Każde zlecenie traktujemy poważnie, klienta tym bardziej. Stawiamy na partnerstwo.

Profesjonalne układanie kostki brukowej w Katowicach!​

Jak działamy? Specjalista z naszego teamu fachowo opracuje strategię zagospodarowania przestrzeni. Po wnikliwych konsultacjach z klientem, wycenie i szczegółowym doborze materiałów przystępujemy do pracy w terenie. Wszystkie nasze działania zależą od potrzeb i możliwości finansowych kontrahenta. Dokładamy starań zarówno przy małych jak i dużych zleceniach. To może być jednorazowa usługa układania kostki brukowej, bądź też kompleksowa aranżacja większych obszarów miejskich, przydomowych, itp. Przy czym, nie ograniczamy się wyłącznie do brukarstwa, w zakładce Oferta przygotowaliśmy szczegółowy spis zadań, z jakimi mamy najczęściej do czynienia.

Nasza oferta dla Katowic

Układanie kostki brukowej WIDOK OGÓLNY- GOTHIC (1)

Układanie kostki brukowej Katowice

Pomagamy klientom wybrać odpowiednią kostkę brukową oraz przygotowujemy projekty i wyceny prac. Wykonujemy również roboty ziemne, układanie kostki brukowej zgodnie z układem zatwierdzonego projektu.

Mała architektura

Mała architektura

Mamy dla Ciebie różne rozwiązania w zakresie zagospodarowania terenu, dzięki którym Twój dom będzie wyglądał naprawdę stylowo. Oferujemy kostkę brukową z materiałów wysokiej jakości.

Kanalizacja deszczowa i sanitarna UJĘCIE WODY OBROBIONE BLOCZKAMI SONNBLICKA

Kanalizacja deszczowa i sanitarna

Zajmujemy się budową i jesteśmy ekspertami w budowie instalacji wodno-kanalizacyjnych. Stosowane przez nas kostki brukowe są odporne, dzięki czemu projekty mogą przetrwać bardzo długo, nawet przy działaniu czynników atmosferycznych.

Wynajem specjalistycznego sprzętu

Wynajem specjalistycznego sprzętu

Oferujemy również szereg usług obejmujący wynajem ładowarek i koparko-ładowarek wraz z operatorami. Zapewniamy konkurencyjne stawki i dostosowujemy je do Twoich potrzeb!

Usługi drenażowe ROZWIĄZANIE ODPROWADZENIA WODY RYNSZTOKIEM Z DUŻEJ POWIERZCHNI (1)

Usługi drenażowe

Nasza firma wykonuje szeroki wachlarz usług związanych z drenażem i sieciami kanalizacyjnymi. Możemy również zaproponować Państwu środki zapobiegawcze, które pomogą ochronić dom lub budynek przed zalaniem.

Usługi drogowe - GRANIT I BAZALT

Usługi drogowe

Jedną z rzeczy, które wykonujemy, jest praca na asfalcie, chodnikach, a nawet ścieżkach dla rowerów. Specjalizujemy się w wykonywaniu bardzo specyficznych powierzchni typu bruk płukany.

Szukasz kompleksowej usługi brukarstwa?

Opinie naszych klientów

Łucja Orłowska-BuzekŁucja Orłowska-Buzek
13:11 21 Oct 20
Zlecona usluga wykonana zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniem. Profesjonalizm na kazdym etapie. Serdeczne dzięki. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów a przede wszystkim zdrowia. ???
Mariusz ParanowskiMariusz Paranowski
12:33 15 Feb 17
Skorzystałem z usług tej firmy na przestrzeni sierpnia/września i muszę przyznać, że prace wykonane były zgodnie z terminem i wszystkimi wytycznymi, których wymagałem. Pełen profesjonalizm.
Cezary OstrowskiCezary Ostrowski
14:54 02 Dec 16
Wysoka dbałość o każdy szczegół - podjazd do garażu wygląda znakomicie, zresztą chodnik do domu również 🙂 Bardzo dziękuję za współpracę i serdecznie pozdrawiam.
Aleksandra KrawczykAleksandra Krawczyk
14:58 18 Nov 16
Korzystałam z usług brukarskich z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Wykonali z wielką dbałością o szczegóły prace związane z brukowaniem podjazdu do garażu oraz prace brukarskie w ogrodzie.
Michał DanielMichał Daniel
10:46 05 Mar 16
Rewelacyjna jakość usług! Mój taras i chodnik wyglądają świetnie - bardzo profesjonalna firma, polecam!
js_loader

Usługi brukarskie - Katowice

Katowice są wojewódzkim miastem Śląska. Jest to dziesiąte miasto w kraju pod kątem liczby ludności i jedenaste pod względem terytorialnym. Stanowi zatem niezwykle ważny ośrodek naszej działalności biznesowej. Dzięki funkcjonującemu nieopodal lotnisku Katowice – Pyrzowice skłaniamy się również ku tezie, iż to jeden z najlepszych szklaków produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Katowice są podzielone na 22 jednostki administracyjne, które zaś podzielono między pięć dzielnic. Owa różnorodność przestrzenna okazuje się niemałym wyzwaniem, któremu decydująco podołaliśmy.

Ostatnie realizacje

Kostka brukowa - nie wiesz jaką wybrać?