Mała architektura Śląsk

Dbamy o estetyczny wygląd otoczenia. Posiadamy szeroki asortyment usług oraz produktów małej architektury. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponowane przez nas aranżacje nie tylko ładnie się prezentowały, ale przede wszystkim były wytrzymałe. Oferowane przez nas wyroby są odporne na uszkodzenia oraz na zmiany warunków atmosferycznych. Wykonujemy stabilne konstrukcje, dzięki którym wykonane przez nas elementy małej architektury zdobyły zaufanie klientów w woj. śląskim.

Oferta elementów małej architektury

 • Upiększamy ogrody elementami brukowanymi – ścieżki, chodniki, murki, schody;
 • Wykonujemy tarasy wraz z elementami architektury różnicującymi poziomy użytkowe zielone i powierzchnie utwardzane;
 • Oferujemy szeroki wybór kamiennych elementów ogrodowych:
  • grille ogrodowe,
  • stoły granitowe do robót w ogrodzie lub na taras,
  • palisady oraz inne elementy wykończeniowe schodów, lekko podniesionych tarasów czy ogrodowych alejek,
  • podstawy betonowe i granitowe do ogrodowych latarni oświetleniowych.

Zamów bezpłatną wycenę małej architektury

Kamienne grille ogrodowe

Grille kamienne nie wymagają wiele, aby dobrze działać, co oznacza, że wytrzymują długo, a ich trwałość jest ogromną zaletą. Są również dobrym wyborem dla tych, którzy chcą grilla zamontowanego na stałe. Kamienne grille ogrodowe wykonujemy na indywidualne zamówienie. W zależności od potrzeb może to być prosty grill lub większy nawet z kilkoma rusztami do gotowania. Jest to szczególnie przydatne, gdy organizujemy duże grille dla wielu osób. Duży rozmiar grilla kamiennego oznacza, że jest miejsce na jednoczesne gotowanie dużej ilości posiłków. To sprawia, że są super funkcjonalne!

Mała architektura Śląsk- stoły granitowe

Kamienny stół granitowy nie wymaga też specjalnej konserwacji. Technologia uszczelniania stosowana przy produkcji granitowych elementów wyposażenia gwarantuje długowieczność użytkowania, bez konieczności stosowania zabiegów konserwujących. Jest to punkt obowiązkowy, jeżeli interesuje Ciebie mała architektura (Śląsk). 

Stół granitowy można czyścić różnymi detergentami, jest odporny na kwasy i zasady. Co ważniejsze, stół z granitowym blatem jest jednocześnie elegancki i ponadczasowy!

mała architektura śląsk OGRODOWY GRANITOWY STÓŁ GOSPODARCZY

Masz pytania odnośnie małej architektury?

Palisady i inne elementy wykończeniowe

Palisady są innowacyjne i wszędzie cenione. Ich zalety są postrzegane jako korzystne przez profesjonalistów i osoby pracujące we własnym ogrodzie. Co sprawia, że są popularne? Jedną z korzyści płynących z używania elementów wykończeniowych jest to, że sprawiają, że powierzchnie wyglądają świetnie. Dodatkowo nie zajmują zbyt dużo miejsca. Dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów i kolorów pasują do niemal wszystkich stylów i świetnie komponują się zarówno z innymi materiałami, jak i z zasadzoną roślinnością.