Brukarstwo Gliwice

Wielobranżowy Zakład Usługowy „WN”

Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług układania kostki brukowej. Wykonujemy dla naszych klientów nawierzchnie, które odznaczają się wysoką estetyką oraz niezwykłą trwałością. Wielobranżowy Zakład Usługowy „WN” to sprawdzona marka jeżeli chodzi o brukowanie (Gliwice). 

Nasza oferta układania kostki brukowej

Układanie kostki brukowej WIDOK OGÓLNY- GOTHIC (1)

Brukowanie Gliwice

Pomagamy w doborze odpowiedniej kostki brukowej oraz przygotowujemy projekty oraz wyceny prac. Realizujemy kompleksowo prace ziemne, wykonujemy oraz układamy kostkę brukową zgodnie z zaakceptowanym projektem.

Mała architektura

Mała architektura

Wykonujemy stylowe i trwałe aranżacje. Używana jest najlepsza kostka brukowa. Z naszym wsparciem otoczenie Twojego domu może być naprawdę eleganckie. Prowadzimy prace brukarskie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Kanalizacja deszczowa i sanitarna UJĘCIE WODY OBROBIONE BLOCZKAMI SONNBLICKA

Kanalizacja deszczowa i sanitarna

Posiadamy doświadczenie w zabudowie kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Zabudowę wykonujemy z bardzo odpornych materiałów, dzięki czemu mają one długi okres trwałości niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wynajem specjalistycznego sprzętu

Wynajem specjalistycznego sprzętu

Zajmujemy się również profesjonalnym wynajmem koparko-ładowarek z operatorem, ładowarek i sprzętu drogowego. Zapewniamy konkurencyjne ceny i najnowsze maszyny. Spełnimy wymagania każdego inwestora!

Usługi drenażowe ROZWIĄZANIE ODPROWADZENIA WODY RYNSZTOKIEM Z DUŻEJ POWIERZCHNI (1)

Usługi drenażowe

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie drenażu, odwodnienia, sieci kanalizacyjnych oraz izolacji przeciwwilgociowych. Wykonujemy działania prewencyjne, które mają na celu zabezpieczenie domów oraz obiektów budowalnych przed zalaniem.

Usługi drogowe - GRANIT I BAZALT

Usługi drogowe

Wykonujemy prace związane z budownictwem drogowym, a także budową chodników i ścieżek rowerowych Specjalizujemy się w wykonywaniu wymagających nawierzchni (bruk płukany, klinkierowy, granitowy).

Gwarancja jakości w dziedzinie brukowania

W naszym zespole znajdują się wykwalifikowani fachowcy, posiadający wszystkie potrzebne uprawnienia. Nie spoczywamy na laurach, wciąż się doszkalamy. Naszym klientom oferujemy wyłącznie rozwiązania nowoczesne i ekonomiczne. Świadczymy brukarstwo (Gliwice) na najwyższym poziomie, dbając o szczegóły i wykorzystując materiały pochodzące od najlepszych producentów, zapewniając przez to trwałość i efektowność wszystkich prac. Gliwice w których prowadzimy najwięcej działań i prac związanych z układaniem kostki brukowej. Na życzenie klienta możemy przemieścić się w dowolny region Polski i fachowo wykonać zleconą pracę.

Szukasz kompleksowego brukowania?

Kompleksowe usługi brukarskie

Od wielu lat specjalizujemy się świadczeniu usług brukarskich. Wykonujemy nawierzchnie z kostki brukowej, które odznaczają się wysoką estetyką oraz niezwykłą trwałością. Wielobranżowy Zakład Usługowy „WN” to sprawdzona marka w zakresie świadczenia usługi brukowania w Gliwicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży drogowej.

Sprawdź opinie naszych klientów

Łucja Orłowska-BuzekŁucja Orłowska-Buzek
13:11 21 Oct 20
Zlecona usluga wykonana zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniem. Profesjonalizm na kazdym etapie. Serdeczne dzięki. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów a przede wszystkim zdrowia. ???
Mariusz ParanowskiMariusz Paranowski
12:33 15 Feb 17
Skorzystałem z usług tej firmy na przestrzeni sierpnia/września i muszę przyznać, że prace wykonane były zgodnie z terminem i wszystkimi wytycznymi, których wymagałem. Pełen profesjonalizm.
Cezary OstrowskiCezary Ostrowski
14:54 02 Dec 16
Wysoka dbałość o każdy szczegół - podjazd do garażu wygląda znakomicie, zresztą chodnik do domu również 🙂 Bardzo dziękuję za współpracę i serdecznie pozdrawiam.
Aleksandra KrawczykAleksandra Krawczyk
14:58 18 Nov 16
Korzystałam z usług brukarskich z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Wykonali z wielką dbałością o szczegóły prace związane z brukowaniem podjazdu do garażu oraz prace brukarskie w ogrodzie.
Michał DanielMichał Daniel
10:46 05 Mar 16
Rewelacyjna jakość usług! Mój taras i chodnik wyglądają świetnie - bardzo profesjonalna firma, polecam!
js_loader

Układanie kostki brukowej - dlaczego my?

Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości usług, w cenach dostosowanych do rynku lokalnego.

W dzisiejszych czasach, wszelkiego rodzaju usługi brukowania są oferowane w różnej jakości. Małe i początkujące firmy, często kosztem klienta, próbują oszczędzać i maksymalizować swoje zyski. Utrzymanie naszej firmy na rynku przez 20 lat, zagwarantowało właśnie pilnowanie jakości na każdym kroku.
Nasza wieloletnia współpraca z producentami kostki brukowej i innych niezbędnych produktów, przy najwyżej jakości, wciąż pozwala zaproponować atrakcyjną cenę.

 • Dysponujemy uprawnieniami:
  • Mistrz Brukarstwa, nr upr. 57/02
  • Uprawnienia Budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej, nr upr. 635/02
 • Zawsze zaczynamy od projektu, który uwzględnia teren i przeznaczenie powierzchni.
 • Przystępujemy do prac tylko jeżeli inwestor jest w pełni świadomy każdego etapu prac, typu bruku, kolorów i sposobu ułożenia.
 • Projekt jest wielokrotnie konsultowany z klientem, tak aby jego praktyczność i poprawność wykonania była spójna z pomysłem inwestora.
 • Nasza podbudowa często sięga nawet 1 metra wgłąb ziemi. To wszystko po to, żeby powierzchnia wyglądała dobrze nawet po wielu latach. Jest to ważne szczególnie przy bruku bezfazowym, który zdominował obecnie gusta klientów.
 • Nasze realizacje zawsze chowają elementy oporowe (np. krawężniki, zawsze na ławie betonowej). Kostka gładko przylega do trawy, co ułatwia zamiatanie, odśnieżanie, koszenie i najazd samochodem.
 • Bruk kładziony przez naszą firmę zawsze uwzględnia uwarunkowania terenu i odprowadza wodę powierzchniową i gruntową w odpowiednie miejsce. Ten czynnik najbardziej wpływa na jakość użytkowania.
 • Klient może liczyć na nasze wsparcie na długo po wykonanych pracach.

Obszar działania

Działamy na terenie Gliwic i resztyŚląska. Układamy bruk każdego rodzaju, na każdej nawierzchni. Nie boimy się żadnych wyzwań. Naszą ofertę uzupełniają roboty ziemne, wykopy kanalizacyjne, rozładunki, odśnieżanie oraz korytowanie. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Zamów bezpłatną wycenę zlecenia

Brukarstwo Gliwice - z naszej usługi korzystali:

SEMMELROCK  ♦ Sektor prywatny z 20 letnim stażem ♦ ZBM ul Pszczyńska ♦ AiB Knurów ♦ ARTIFEX ♦ PiWIE ♦ KOBET Piekary Śląskie ♦ BRUK Czyżowice ♦ „NEXT” ♦ Gliwicka Giełda Samochodowa ♦ „AKWAR” ♦ Chłodnie Kominowe S.A. ♦ Spółdzielnie Mieszkaniowe Sośnica i oś. Waryńskiego, wspólnoty mieszkaniowe ♦ TESCO ♦ TESCO Tychy ♦ M1 – Zabrze ♦ GLIMAT ♦ „Mostostal Zabrze” ♦ „Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych” ♦ APROPOL ♦ DOMTON Sernica ♦ DREWSTAL ♦ KATOLICKIE STOWARZYSZENIE WYCHOWAWCÓW ♦ RABEN ♦ ECO – COMPLEX ♦ FIRMA JOMA Rudziniec ♦ ESKULAP Sp.J. ♦ CITROEN ♦ GBPBPP Sp.J. ♦ GWAREK ♦ CORPORA – MED. ♦ VIDENTAL ♦ MERAWEX

Układanie kostki brukowej Gliwice

Przez 20 lat istnienia naszej firmy, mieliśmy przyjemność zaoferować układanie kostki brukowej bardzo wielu zleceniodawcom. Angażujemy się w prace każdej wielkości, od małego chodnika lub tarasu, po wielkie inwestycje. Lista powyżej prezentuje lokalne najbardziej rozpoznawalne firmy, z którymi współpracowaliśmy w zakresie układania kostki brukowej. 

Nasze realizacje brukarskie